fbpx

Profil zawodowy

Aby skorzystać z oferty, skontaktuj się z nami lub skorzystaj z naszego sklepu!

Skuteczny profil zawodowy, to według mnie taki, który – przy okazji spełniania wszystkich wymogów merytorycznych i technicznych – wyróżnia kandydatkę lub kandydata oddając w autentyczny sposób jej/jego najlepsze strony i świetną osobowość 😉

Oto usługi, które mogą pomóc to osiągnąć:

Profesjonalne CV

Podstawowy dokument rekrutacyjny, stworzony na podstawie Twojej historii i umiejętności, mając na uwadze dalsze plany zawodowe.

1 wersja językowa (PL/ENG) – 229PLN | dwie wersje językowe – 349PLN

komputer cv natalia florek personal branding cv kto napisze cv doradztwo zawodowe
audyt cv natalia florek doradztwo zawodowe kto napisze cv cv list motywacyjny rekrutacja

Audyt CV

Usługa polegająca na kompleksowej ocenie aktualnego CV pod kątem najnowszych trendów rekrutacyjnych, rozłożenia informacji i obecności odpowiednich sekcji.

99PLN

Profil LinkedIn

Tworzenie lub aktualizowanie profilu LinkedIn – podstawowego, zawodowego medium społecznościowego do poziomu wysokiej wyszukiwalności i zauważalności.

1 wersja językowa (PL/ENG) – 229PLN | dwie wersje językowe – 349PLN

CV + LINKEDIN: 1 wersja językowa (PL/ENG) – 349PLN | dwie wersje językowe (PL + ENG) – 499 PLN

profil na linkedin profesjonalny doradztwo zawodowe natalia florek

list motywacyjny natalia florek doradztwi zawodowe personal branding

List motywacyjny

Uargumentowanie dlaczego to właśnie Ty jesteś najlepszą osobą do tej roboty, zachowując aktualne wymogi techniczne, merytoryczne oraz danego pracodawcy.

1 wersja językowa (PL/ENG) – 229PLN | dwie wersje językowe – 349PLN

Konsultacje Basic

Wiesz, że chcesz zmienić pracę, ale nie wiesz gdzie zacząć? Wypadłaś / wypadłeś z rynku pracy z powodu urlopu macierzyńskiego/tacierzyńskiego, wychowawczego, bezrobocia, choroby i nie wiesz jakie masz opcje? Porozmawiajmy o tym!

199PLN (1h)

konsultacje doradztwo natalia florek personal branding
konsultacje mocne strony

Konsultacje Mocne Strony

Co ja właściwie umiem i w czym jest dobra / dobry? Będziesz zaskoczona/y ile osób zadaje sobie to pytanie! Ta usługa powstała na prośbę moich Klientów – wspólnie dochodzimy do sedna Twoich mocnych stron i jak dalej możesz na nich budować swoją karierę (i życie!)

299PLN (1,5h – 2h)

Konsultacje Mama Tata Praca Wraca

Gratulacje! Zostałaś / łeś rodzicem! To coś, co zmienia życia na dużo więcej sposobów niż jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. W którymś momencie trzeba zmierzyć się z powrotem do życia zawodowego – i wtedy wkraczam ja, by pomoc Ci ustalić Twoje potrzeby w tym zakresie oraz przypomnieć Ci, co potrafisz. Wszak jesteś teraz w zupełnie nowej roli!

259PLN (1,5h)

medytacja mindfullness personal branding doradztwo zawodowe natalia florek
próbna rozmowa kwalifikacyjna natalai florek personal branding doradztwo zawodowe

Próbna rozmowa kwalifikacyjna

Ostateczne przygotowanie – przećwiczenie najczęściej zadawanych pytań, potencjalnych „pułapek” wynikających z twojego CV, pewności siebie, storytellingu i innych kwestii, które pomogą Ci przetrwać to stresujące spotkanie.

PL – 249PLN | ENG – 349PLN | PL + ENG – 449PLN

PAKIET BAZA

Dla Twojej wygody porównanie naszych pakietów dostępne jest tutaj.

Szukasz pracy, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Nie masz na to czasu? Nie wiesz, które ogłoszenia są odpowiednie dla Ciebie? Nie wiesz co napisać w swoich dokumentach – to ten pakiet jest dla Ciebie.

Przez miesiąc przejmiemy od Ciebie wszystkie tematy związane z szukaniem, Tobie zostaje jedynie wysyłanie zgłoszeń 😉

1699PLN

pakiet bazy natalia Florek doradztwo zawodowe
pakiet pro doradztwo zawodowe natalia florek

PAKIET PRO

Dla Twojej wygody porównanie naszych pakietów dostępne jest tutaj.

Tak, to czas na zmiany, ale zupełnie nie masz na to czasu ani ochoty lub zupełne nie wiesz jak zając się tym tematem? Możemy Cię wyręczyć właściwie z całego procesu i to przez 3 miesiące!

To najbardziej kompleksowy pakiet – oprócz zaopiekowania podczas szukania, modyfikacji dokumentów i przygotowań do rekrutacji, liczne konsultacje oraz dodatkowe materiały ugruntują Twój profesjonalny wizerunek.

3599PLN

PAKIET MINI

Dla Twojej wygody porównanie naszych pakietów dostępne jest tutaj.

Pakiet na start dla osoby zaczynającej poszukiwania pracy i chcącej zrobić to w kompleksowy i przemyślany sposób.

629PLN

PAKIET MINI CV DORADZTWO ZAWODOWE
cv list motywacyjny doradztwo zawodowe natalia florek profil linkedin rozmowa kwalifikacyjna personal branding profilowanie zawodowe

PAKIET DROGA ZAWODOWA

Dowiedz się kim jesteś i co możesz, korzystając z naszego autorskiego systemu profilowania, otrzymaj pełen zestaw dokumentów – CV + list + profil LinkedIn – a potem dostaniesz jeszcze zestaw odpowiednich ogłoszeń i propozycje stanowisk, na które aplikować. Fajnie?

1599PLN – język do wyboru

PAKIET PRZEBRANŻOWIENIE

Oprócz tego wszystkiego, co oferuje Ci profilowanie, czyli raportu dotyczącego Twojej aktualnej drogi zawodowej oraz kompletu dokumentów, zastanowimy się razem jakie masz opcje na przebranżowienie. Wynikiem będzie raport, zawierający proponowane kierunki wraz z estymacją kosztów i czasu, które musisz poświęcić by to osiągnąć – wszystko oparte o Twoje talenty i wartości.

2499PLN – język do wyboru

cv list motywacyjny doradztwo zawodowe natalia florek profil linkedin rozmowa kwalifikacyjna personal branding profilowanie zawodowe

ŚCIEŻKI KARIERY

To świetna opcja dla osób, którzy chcą zmienić pracę, jednak nie wiedzą do końca na jaką i co muszą zrobić by „lekko” się przebranżowić

Na podstawie Twoich aktualnych doświadczeń i umiejętności oraz konsultacji z nami otrzymasz raport zawierający 3 propozycje przebranżowienia,  wraz ze wskazaniem: harmonogramu, koniecznych działań, estymacją kosztów, a nawet prawdopodobieństwa sukcesu, a także przykłady ogłoszeń do każdej z nich!

Zapytaj o przykładowy raport!

1299PLN

Wiadomo, że na rynku pracy trzeba być elastycznym – jeżeli nie znajdujesz tutaj tego, czego szukasz, odezwij się – coś wymyślimy.