fbpx

Oferta

Hej! Super Cię widzieć!

Jakby to wszystko, co robimy, ubrać w kilku słowach…

Zajmujemy się szeroko pojętą #MarkaOsobistaWRekrutacji czyli robieniem wszystkiego, co ma doprowadzić do tego, że dostaniesz pracę, o której marzysz. To między innymi odpowiednio stworzone dokumenty rekrutacyjne (CV, list motywacyjny, profil LinkedIn), przygotowanie do rozmów rekrutacyjnych oraz autorski system profilowania – czyli odnajdowania drogi w życiu zawodowym i w gąszczu ogłoszeń o pracę.

Kochamy też pisać inne rzeczy i jest szereg tematów i sytuacji, które możemy dla Ciebie ubrać w słowa 🙂 (Np. ten content na LinkedIn, które od zawsze chcesz tworzyć, ale nie masz kiedy).

Silnie wierzymy, że równowaga praca-życie (work-life balance) to podstawa sukcesu zawodowego, więc sporo czasu poświęcamy także przywracaniu jej tym, którzy mogli ją utracić.

A na koniec, jeśli nadal Ci mało – szkolimy i kursujemy w różnym składzie, z różnych rzeczy, ale przede wszystkim z tego jak to zrobić, by nadal mieć pracę za 10, 20 i 30 lat – czyli #FutureProofing na rynku pracy.

Dotychczas z naszych usług skorzystało prawie 600 osób i 30 firm i organizacji (stan na marzec 2023).

Zainteresowana? Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu lub sklepu!

(Każdy wyznawca zwinności wie, że trzeba być elastycznym, więc jeżeli nie znalazłaś/łeś tego, czego szukałaś/łeś – napisz. Serio jest to preferowana forma większości Klientek i Klientów i dzięki temu dostają imienne, autorskie pakiety)