fbpx

FAQ

FAQ

Bardzo prosto! Możesz od razu skorzystac z naszego sklepu lub skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób: telefonicznie, mailowo, przez formularz kontaktowy, Facebook, LinkedIn, Instagram... i opowiedz czego potrzebujesz. Wspólnie ustalimy zakres usługi i dodatkowe informacje, które od Ciebie potrzebujemy. Po zaksięgowaniu wpłaty zabierzemy się do pracy, a efekty otrzymasz (zazwyczaj) w ciągu 2 dni roboczych, w pliku w formacie .pdf
Płatności należy dokonać po ustaleniu szczegółów zlecenia. Bez niej, nie zajmiemy się Twoim problemem. Nr konta to: 48 1140 2004 0000 3402 8068 2286 Jeżeli korzystasz ze sklepu - płatności dokonujesz od razu.
Pliki otrzymasz w formacie .pdf Pamiętaj, że przysługują Ci 3 poprawki, możesz jednak zająć się nimi sama / samemu, otrzymując pliki do edycji.
Zazwyczaj są to 2 dni robocze do pierwszej wersji. Zawsze informujemy o planowanym terminie ukończenia.
W większości przypadków wystarczy Twoje najbardziej aktualne CV - o resztę dopytamy. Jeżeli nie masz nic takiego, nie przejmuj się - po to tu jesteśmy, by stworzyć je od podstaw. Jeżeli interesujesz się konkretną firmą lub ogłoszeniem, też warto je zalinkować.
CV i listy motywacyjne, które są odpowiedzią na wskazane ogłoszenie rekrutacyjne, będą pisane inaczej niż te same dokumenty w wersji uniwersalnej. Tworzony w ten sposób wizerunek zawodowy jest znacznie skuteczniejszy, jednak oczywiste jest, że nie zawsze wiemy, czego chcemy 😉
Tak, jak prawdziwa 😉 Rozmowa ma na celu przygotowanie Cię do pytań, które zostaną zadane na podstawie Twojego CV. Jeżeli przygotowujesz się do rozmowy na konkretne stanowisko po przejściu pierwszego etapu rekrutacji, pytania będą dostosowane do profilu firmy i ogłoszenia. Jeżeli po prostu chcesz poczuć klimat lub poćwiczyć angielski, rozmowa będzie do tego dostosowana. Oczywiście wskażemy Ci także elementy, nad którymi warto się skupić. Nie musimy się spotykać na żywo - rozmowa może się równie dobrze odbyć telefonicznie lub online.
Nie - większość moich klientów trafia do mnie mailowo lub przez messengera. Natomiast jeżeli masz taką ochotę - bardzo chętnie Cię poznam. Oczywiście zostaną zachowane wszelkie zasady związane z przeciwdziałaniem pandemii Covid-19.
W przypadku nowego profilu zakładamy go na Twój adres mailowy z hasłem tymczasowym, które później sobie zmienisz. W przypadku istniejącego konta poprosimy Cię o zmianę hasła na czas uzupełniania profilu. W obu przypadkach, zanim cokolwiek zostanie oficjalnie opublikowane, otrzymasz do akceptacji wersję demo profilu.
Jasne, że tak. Pakiety to najbardziej ekonomiczna forma, więc nic dziwnego, że ją wybrałaś/wybrałeś. Kiedy skorzystasz z danego elementu pakietu, zależy wyłącznie od Ciebie.
Gratulacje! Aktualne CV warto mieć zawsze, nawet gdy zaczyna się przygodę z nowym zatrudnieniem, dlatego pierwszą aktualizację otrzymasz od nas za darmo. Warto to zrobić szybko, gdyż ze względu na przepisy RODO nie przechowujemy Twoich danych osobowych dłużej niż rok.
To autorski system ułożenia ścieżki zawodowej na podstawie aktualnych umiejętności, cech osobowości i wyznawanych wartości. Celem jest wskazanie stanowisk i miejsc pracy, w których będziesz najszczęśliwsza/y i najlepiej się zrealizujesz. Jeżeli chcesz zobaczyć przykładowy raport, napisz!
Profilowanie ogłoszeń to stworzenie grup ogłoszeń rekrutacyjnych lub rodzajów stanowisk, na które najlepiej pasuje Twoje CV. Dodatkowym bonusem jest informacja o sformułowaniach i umiejętnościach, które warto użyć by jeszcze bardziej zwiększyć szanse na powodzenie w rekrutacji. Jeżeli chcesz zobaczyć przykładowy raport, napisz!
To najbardziej złożony z naszych pakietów. Oprócz profilowania zawodowego i profilowania ogłoszeń, a więc rekomendacji tego co możesz i umiesz robić dalej, otrzymasz informację o tym ile czasu i pieniędzy będą Cię kosztować obrane kierunki. Dostaniesz też komplet dokumentów dostosowany do Twojej nowej drogi. Jeżeli chcesz zobaczyć przykładowy raport, napisz!
Wszystko jest dokładnie opisane w naszej polityce prywatności.
Tak, do każdej usługi wystawiana jest faktura.